Yazdır

Hakkımızda

 

Dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan Akonur Şirketler Grubu Bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir.

Akonur Şirketler Grubu, teknolojiye yatırım yaparak, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır.Müşterilerine sektör bazında çözüm ortağı olma düşüncesiyle birçok başarılı projeye imza atmış olan Ka-Sa Mimarlık İnş. Ltd. Şti.ile projenin çiziminden itibaren inşaatın teslimine kadar olan süreçte müşterilere hizmet etmek gayesiyle Akonur Mimarlık Proje Bürosunu kurarak hizmet ağını genişletmiştir.

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı Akonur Şirketler Grubu, inşaat sektöründe standartları yükseltme ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir.İnşaat sektörünün birçok alanında deneyim sahibi olup otel, konut, fabrika inşaatı,depolama alanları,plazalar v.b. işlerden bazılarını hayata geçirmiş bazılarını ise devam ettirmektedir.

Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelmeyi ilke edinen Akonur Şirketler Grubu,gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.